Site logo

Pripravujeme pre Vás sériu blogov zameraných na predaj a kúpu zabehnutej firmy na slovenskom trhu

V najbližších mesiacoch sa v PredajFirmu.sk budeme zaoberať prípravou série blogov zameraných na predaj a kúpu zabehnutej firmy na slovenskom trhu. Je sa na čo tešiť. Blogy budú pokrývať nielen cestu podnikateľa, ale aj kupujúceho od momentu kedy sa rozhodne firmu predať/kúpiť až po samotnú realizáciu transakcie.

Hlavné témy

Blogy sa budú týkať vybraných častí transakcie predaja a kúpy firmy a budú rozdelené do niekoľkých celkov. Témy, ktorým sa budeme venovať sú nasledovné:

  • Zvažujete predaj firmy? Kde začať a na koho sa obrátiť? Nad čím sa zamyslieť?
  • Kde hľadať kupcov?
  • Formy transakcie predaja: asset deal vs share deal
  • Na čo si pri kúpe firmy dať pozor?
    • Právne due diligence
    • Ekonomické due diligence

Kto bude písať

Predaj a kúpa firmy sú citlivé záležitosti. Aby sme pre Vás zabezpečili kvalitný obsah, blogy bude písať Tím PredajFirmu.sk. Spolupracovať však budeme aj s externými odbornými poradcami, ktorí sa aktívne venujú poradenstvu v oblasti predaja firiem. V každom blogu sa dozviete, s kým sme pri jeho písaní spolupracovali.  Možno nám prezradia aj to, na akých najväčších transakciách pracovali. Veríme, že Vám naše blogy pomôžu získať lepší prehľad v oblasti predaja firiem.

Na prvý blog z tejto série sa môžete tešiť už čoskoro.

Ako nás sledovať?

Zaujímate sa o predaj alebo kúpu zabehnutej firmy na slovenskom trhu. Ak Vás téma zaujíma, neváhajte sa prihlásiť na odber noviniek z nášho newsletter-a (vľavo dole).

Chceli by ste predať firmu?

Neváhajte nás kontaktovať TU.

Máte záujem o kúpu firmy?

Pozrite sa čo je momentálne v ponuke TU.